Londra Metal Borsası- Hurda Demir Fiyatları

Öncelikle bilinmeli ki hurdanın çeşidi fiyatları belirleyen etkendir. Karışık materyalden hurdalar saf hurda metalden çeşitli bir hurda fiyatı ile piyasada alıcısını bulur. Alüminyum ve bakırda Kalay ya da çinkodan tamamen çeşitli hurda fiyatlarına sahip olabilir. Uluslararası piyasadaki şartlarla da değişkenlik gösterdiği bilinir. Bu konuda talep ne kadar yüksek olursa fiyat da o kadar artış gösterir. Hurda fiyatları günden güne değişim sağlar. Metal borsası hurda fiyatlarına da yansımış bulunuyor.  Arza yaşanmış olan denge problemleri de bunların üzerine ilave olunca Londra Metal borsası fiyatlarına da yansıyarak hareketli bir hal almıştır. Londra Metal borsası – hurda demir fiyatları her geçen gün farklı fiyatlarda seyrettiği görülebiliyor.

Londra Metal Çelik Hurda Fiyatları

Geçen aylarda 10 dolar düşüş göstererek 242,5 dolar olarak açıklanan Londra Metal borsası nisan ayı tarihine kadar 7 Dolar bir artış göstererek 249. 5 doları gördü. Nisan’dan sonra düşüşe geçen Londra Metal borsası çelik hurda fiyatlarının son rakamı ise şu şekilde açıklandı. Londra Metal borsası son rakam 245 dolar olarak açıklandı görülüyor. Londra metal borsası – hurda demir fiyatları değişen rakamlara göre değişir.

Londra Metal Borsası

Londra metal borsası 1877 senesinde kurulmuş olan Londra Metal borsası küresel anlamda en etkin çalışan metal borsası niteliğini taşır. Global demir dışı haricinde metal işlemlerinin %80’inden fazlası Londra Metal borsasında gerçekleştirilmektedir. 2012 senesinin Aralık ayında Hong Kong enchanted ve Claarşng limited tarafından satın alınmış olan Londra Metal borsası 130 senenin üzerindeki geçmişi ile metal piyasalarında halen etkin ve güvenilir bir borsa olma özelliğini korumuş bulunuyor. Güncel hurda fiyatları 2022 senesinin en güncel hurda borsası olan Londra Metal borsası- hurda demir fiyatları zaman geçmesi ile beraber fiyat değişikliği yapılabilir. Değişmiş olan piyasa şartları sebebiyle hurda fiyatlarının güçlü dalgalanmaları maruz kalabileceği unutulmaması gerekir. Hurda sektörü gün geçtikçe gelişen bir sektör olma yolunda ilerlemiş durumda. Bu sebepler arasında Elbette artan çevre hassasiyeti de yer alıyor. Hurda fiyatları 2022 fiyatlandırması olarak güncel fiyattan alıcılarına satışa sunuluyor.

Yazımızı Ne Kadar Faydalı Buldunuz ?

Yazımızı Değerlendirmek için lütfen bir yıldıza tıklayın!

Puan Ortalaması / 5. Oy sayısı:

Oy kullanmadınız, Yazımızı Değerlendirmeniz Bizi Mutlu eder.

Benzer Hurda Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir