Hurda Lastik Fiyatları

Araçlarda bulunan lastiklerin diş derinliği1.6mm altına düştüğü zaman hurdaya ayrılmaktadır. Bu seçilde sürüş oldukça güvensizdir. Hurda lastikler sürüş güvenliğini aksatmaması için depolara saklanmakta ve sonrasında geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hurda lastikler kesinlikle tercih edilmemeli, eski yıllı lastik gördüğünüz zaman kullanmamalısınız. Bu lastiklerin güvenlik açısından kullanımı son derece risklidir. Bu yüzden hurdaya ayrılmalı ve geri dönüşüm uygulanmalıdır.

Hurda lastik türüHurda lastik fiyatı
Binek araç hurda lastik kg fiyatıyorum olarak sorunuz
Kamyon hurda lastik fiyatlarıyorum olarak sorunuz

Hurda Lastik Alım Fiyatları 2022

Hurda lastik fiyatları 2022 yılında geçmiş yıllara nazaran daha da artmıştır. Hurda lastikler kategorisine göre şekillenmektedir. Bu kategori içerisinde kısaca lastiklerin boyutunun ve kaç adet olduğunun oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Hurda Lastik Nerede Kullanılır?

hurda lastik fiyatları 1

Hurda lastikleri hayatımızın birçok alanında pek dikkat etmesek de görmekteyiz. Özellikle tenis sahalarında, go kart parkurunda ve bazı oyun alanlarında görmekteyiz. Birçok parkta da hurda lastikleri görmek mümkündür. Geri dönüşümde parçalanan bu lastikler birçok malzemede kauçuk ürün olarak da kullanılmaktadır.

Hurda Araç Lastiği Fiyatları

Binek araçlarda bulunan lastikler iyice eskidiği zaman fren mesafesi oldukça artmaya başlar. Bu andan itibaren bu lastiklerin geri dönüşüme verilmesi gerekir. Bir hurdacı firmasına danışarak elinizde ki lastikleri satabilir ve belli bir ücrete dönüştürebilirsiniz.

Eskimiş , yıpranmış olan lastiklerinizi bir oto lastik bayisine giderek değiştirebilir ve eski lastiklerin de geri dönüşüme kazandırılmasını talep edebilirsiniz.

avatar of hurda fiyatları

Hurda Fiyatları

En güncel 2022 hurda fiyatlarını hurdafiyatlar.com sitesinden takip edebilirsiniz.

Benzer Hurda Fiyatları

11 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.