Eski Tüplü Televizyon Hurda Fiyatı 2022

Tüplü televizyon hurdaları son zamanlarda oldukça fazla artmıştır Televizyon Hurda Fiyatı hakkında bilgi vermek gerekirse . Yeni ince ekran televizyonlar ( led tvler, plazma tvler,) dahada yeni çıkacak teknolojik televizyonlar ülkemize girdikçe eski tüplü televizyonlar hurdaya dahada çok ayrılmaya başlayacaktır. Eskiye hurda televizyonları hem hurdacılar satın almakta hem de televizyon tamiri yapan yerler bu tüplü televizyonları satın alabilmektedir.

Güncel Televizyon hurda fiyatlarını öğrenmek için yorum kısmına marka ve model belirterek aynı gün fiyat alabilirsiniz.

Ekranı kırık televizyonlarınızı hurdaya vermek, komple bozuk veya çalışır vaziyette olan televizyonları hurdacı firmalarına vererek geri dönüşüme kazandırabilirsiniz bunları çöpe atıp çevreye doğaya zarar vermek yerine lütfen size en yakın hurdacılar ile iletişime geçin.

Hurda Televizyon Fiyatları 2022

Hurda Televizyon hurda fiyatlarını alttaki tabloda sizler için paylaştık . Bu fiyatlar piyasa ortalamasına göre yazılmıştır. En net bilgi için firmalar ile iletişim kurmanız sizler için önemlidir.

MarkaTelevizyon hurda fiyatı
Hurda lcd tv fiyatları ( Sony, Samsung, Beko, Vestel, Philips, LG )275 TL
Ekranı kırık tv ( tüplü )120 TL
Eski tüplü televizyon hurdası160 TL
Hurda tv Fiyatları 2022

Televizyon hurda fiyatları genellikle tv büyüklüğüne, markasına göre farklılık gösterir. Ayrıca tüplü televizyonun durumu da bu duruma çok fazla etken olmaktadır, ekranın kırık olması parçalarının eksik gibi etkenler tüplü Televizyon hurda fiyatlarını doğrudan etkileyecek faktörler arasında yer almaktadır 2022 yılında eski yıllara göre daha fazla Tüplü televizyon hurdası çıkmaktadır sebebi ise her gün yenilenen teknolojinin bir önceki sürümlerinin yıllar içinde eskiyerek özelliklerinin eski kalması olabilmektedir. Hurdaya ayıracağınız tv hurdaların da fiyatlarını araştırarak satış yapmanız sizin için daha doğru olacaktr. Her zaman araştırarak ve hurda tv fiyatlarını bölgenize, size en yakın hurdacılara sorarak öğrenerek hareket etmeniz en yararlı ve karlı hareket olacağını bilmenizi isteriz..

Hurda Televizyon Alan Yerler

Hurda televizyonlarınızı sizlere en yakın olan hurdacılardan teklif alarak satabilirsiniz bunun için size en yakın olan hurdacıların bilgisini buraya tıklayarak sayfamızdan alabilirsiniz.

Televizyon Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Televizyon hurda fiyatları firmadan firmaya da değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden televizyonu hurdaya vermeden önce fiyat araştırması yapmalı ve en yüksek fiyatı veren yerler ile iletişime geçilmelidir.

Televizyonunuzun bilgilerinizi yorum olarak yazarak lütfen teklif almaktan çekinmeyiniz.

televizyon hurda fiyatı
Televizyon Hurda Fiyatı

Yazımızı Ne Kadar Faydalı Buldunuz ?

Yazımızı Değerlendirmek için lütfen bir yıldıza tıklayın!

Puan Ortalaması / 5. Oy sayısı:

Oy kullanmadınız, Yazımızı Değerlendirmeniz Bizi Mutlu eder.

avatar of hurda fiyatları

Hurda Fiyatları

En güncel 2022 hurda fiyatlarını hurdafiyatlar.com sitesinden takip edebilirsiniz.

Benzer Hurda Fiyatları

10 Comments

 1. Samsung LCD televizyon var görüntüsü yok alirmisiniz , mutfakta kullanıyordum 50 cm

 2. Merhaba
  Vestel Tüplü Televizyonum var. (Black Serisi 51 Ekran)
  Çalışıyor. Elden çıkartmak istiyorum.
  İlgillenirmisiniz?

 3. Nerede olduğunuzu söylerseniz hurda fiyatları konusunda daha fazla ve hızlı yardımcı olabiliriz fakat çalışır durumda ise tüplü televizyonlarınızı çalışır durumda satmanız sizin için her zaman daha karlı olacaktır.

 4. Mrb 3 adet eski kullanılmayan tv var 1lcd vestel 55 tüplü arcelik 1 adette büyük elektorn rus mali

 5. merhaba philips marka çalışır durumda bir tüplü televizyona sahibim ve satmayi düşünüyorum fiyat ne dir acaba 28PT4365743 modeli 50hz komanda ve dekoderde mevcut

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir