Hurda Bakır Fiyatları

Hurda dünyasında en çok merak edilen konulardan biriside hurda bakır fiyatlarıdır. Bakır hurdaların geri dönüşüm işlemleri %100 olarak uygulanmaktadır. Bakır alım fiyatlarında bakırın kalitesine göre, durumuna göre fiyatları değişken olmaktadır. Bakır fiyatları günlük olarak değişen bir yapıya sahiptir. Bu yüzden bakır satmadan önce fiyatları takip etmeli ve buna göre hareket edilmelidir.

Bakır Hurda Fiyatı

Hurda Bakır Fiyatları Hurda Bakır KG Fiyatı
%98 Külçe Bakır108 TL
Hurda bakır tencere fiyatları100 TL
Kızıl Talaşı RG5 Hurda Fiyatı85,00 TL
Hurda bakır radyatör fiyatları85 TL
Kızıl Parça Rg5 (Dişli ,Yatak,Burç vb.) Hurda Fiyatı90,00 TL
Kırkambar Bakır ( Bobin, Yanık Boru ) Hurda Fiyatı91,00 TL
Kırkambar Kırma Bakır Hurda Fiyatı91,00 TL
Bakır Talaşı Hurda Fiyatı104,00 TL
TTR Kırma Bakır ( İnce Kırma ) Fiyatı91,00 TL
Antigron Kırma Bakır ( Kalın Kırma ) Fiyatı96,00 TL
Lama Bakır Hurda Fiyatı92,00 TL
Soyma Bakır Hurda Fiyatı97,00 TL
Hurda Bakır Fiyatları 2022 Hurda Bakır KG Fiyatı

Bakır fiyatları yurt içi döviz kurlarına göre hareket etmektedir. Döviz kurlarında olan bir artış sonucu bakır fiyatları artabilmekte ve tam tersi olarak düşebilmektedir. Bu gibi durumlarda anlık bakır fiyatlarını takip ederek sonuçlara anında ulaşmak mümkündür.

Bakırın Kilosu Neden Yükselir?

hurda bakır fiyatları 1

Bakır fiyatlarında ki yükselme nedenleri arasında birçok kriter yer almaktadır. Bunlardan en önemlileri altta listelenmiştir.

  • Kalite
  • Konum
  • Dolar
  • Durumu
  • Tonajı

Yukarı da görüldüğü gibi bakır kg fiyatını etkileyen birçok sebep yer alır. Bakır fiyatları Londra metal piyasasında oluşan değişikliklere göre uyarlanmaktadır. Bakırın kilo fiyatları döviz kuruna, hurda sektörüne ve anlık borsa verilerine göre değişmektedir. Bu yüzden satmadan veya almadan önce bu fiyatları takip etmek gerekmektedir.

Birçok bakır çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan en çok duyulanlar ise soyma bakır, külçe bakır, saf bakır ve bakır tellerdir.

Bakırın kilosu ne kadar ?

2022 yılında bakırın güncel fiyatı şu şekilde olmaktadır. %98 Külçe Bakır 108 TL, Kırkambar bakır fiyatı ise 98 TL’dir. Sürekli güncellenene bakır fiyatlarını hurdafiyatlar.com sitemiz üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz. Bakır alış ve satış fiyat listesi tabloda sunulmuştur.

Soyma Bakır Fiyatı Ne Kadar ?

Hurda sektöründe yüksek bir fiyata sahip olan soyma bakırlar, makineler ile plastik kısmından ayrılmaktadır. En yüksek fiyata sahip hurda çeşididir. Canlı renge sahip olması, lekesiz ve parlak olması fiyatını yüksek tutmaktadır. Eğer ki renk solması varsa ve parlaklığını kaybetmiş ise bu bakır kırkambar bakır fiyatından değerlendirme yapılacaktır. Soyma bakır fiyatlarını anlık olarak tablodan takip edebilirsiniz.

Yazımızı Ne Kadar Faydalı Buldunuz ?

Yazımızı Değerlendirmek için lütfen bir yıldıza tıklayın!

Puan Ortalaması / 5. Oy sayısı:

Oy kullanmadınız, Yazımızı Değerlendirmeniz Bizi Mutlu eder.

avatar of hurda fiyatları

Hurda Fiyatları

En güncel 2022 hurda fiyatlarını hurdafiyatlar.com sitesinden takip edebilirsiniz.

Benzer Hurda Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir