Hurda Kağıt Fiyatları

Hurda Kağıt Fiyatları hakkında bahsetmek gerekirse ,Kağıtlar yüz yıllardır insan hayatında yer edinmiş önemli malzemelerden birisidir. Hurda kağıtlarında önemi burada oldukça fazladır. Kağıtlar günümüz hayatında her yerde görmek mümkün olmakla beraber tüm bireylerin sık sık kullandığı yarayışlı bir üründür. Kağıt hurdaları geri dönüşüm firmaları tarafından toplanmakta ve tekrardan geri dönüşümü en kolay sağlanan ürünler arasında yer almaktadır. Geri dönüşüm olarak oldukça zahmetsiz bir takım işlemlerden sonra tekrar kağıt malzemelerinde kullanılmaktadır.

HURDA KAĞIT ÇEŞİTLERİKİLOGRAM FİYATITON FİYATI
Hurda Peçete Kağıdı Fiyatı1.30 TL/KG1350 TL
Kullanılmış Hurda Gazete Fiyatı1.20 TL/KG1250 TL
Kullanılmamış Hurda Gazete Fiyatı2.25 TL/KG2300 TL
Hurda a4 Fotokopi Kağıdı Fiyatı2.40 TL/KG2430 TL
Hurda Okul Kitabı Fiyatı1.80 TL/KG1850 TL
Hurda Karton Kağıt Fiyatı0.90 TL/KG1000 TL
Değişik Renkli Hurda Kağıt Fiyatı0.90 TL/KG1000 TL
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt Fiyatı2.35 TL/KG2400 TL
Hurda Kağıt Fiyatları 2022 Fiyat Listesi

Kağıdın kilosu ne kadar ?

hurda kağıt fiyatları 1

Hurda kağıt kilosu yukarıda bulunan tabloda tüm çeşitlerine göre fiyatlandırılmıştır. Atık kağıt fiyatları listede görüştüğü gibi çeşitlerine göre ayrı fiyatlandırılmıştır. Örnek vermek gerekirse 1.hamur beyaz hurda kağıdın ton fiyatı 2400 TL, Kg fiyatı ise 2.35 TL olmaktadır. Bu fiyatlar sık sık güncellenmektedir.

Hurda Kağıt Çeşitleri Nelerdir?

Kağıt hurdacıları elinizde bulunan kağıt hurdalarınızı adresinize kadar gelip almaktadırlar. Bunun için öncelikle iletişime geçmeli ve elinizdeki hurda kağıt miktarını belirterek fiyat almanız gerekir. Birçok kağıt hurdası çeşidi mevcuttur. Bunları tek tek açıklayalım.

Hurda Beyaz Kağıt Fiyatları

Günümüz de en çok hurda olarak satılan kağıtlar arasında yer alır. Hurdacılar bu kağıdı en yüksek fiyattan almaktadırlar. Tam beyaz olarak görülen bu kağıtlar hurdacılık sektöründe yüksek fiyat verilen ve sık sık alımı yapılan bir hurda türü olmaktadır. Hurda beyaz kağıt fiyatları için firmaları arayabilir ve son net fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Kullanılmış Hurda Gazete Fiyatı

Marketlerde , kırtasiyelerde satılan gazeteler de sık sık hurdaya verilen ve geri dönüşümü çok kolay şekilde yapılan ürünler arasında yer alır. Hurda gazete fiyatlarını yukarıda ki tablodan görebilirsiniz. Ülkemizde oldukça fazla gazete hurda alımı yapılmaktadır ve geri ekonomiye kazandırılmaktadır.

Kartonun Kilosu Ne Kadar ?

Ülkemizde oldukça fazla hurda karton bulunur. Hurdacıların günlük aldığı hurda kartonlar yüzlerce ton olmaktadır. En çok alım satımı gerçekleştiren ürünler arasında yer alır. Hurda Karton Kağıt kilosu 0.90 TL, Ton fiyatı ise 1000 TL’dir. Atık karton fiyatı için karton firmaları ile iletişime geçerek satış işlemini yapabilirsiniz. Bu fiyatlar firmadan firmaya göre , mesafeye göre de değişmektedir.

Yazımızı Ne Kadar Faydalı Buldunuz ?

Yazımızı Değerlendirmek için lütfen bir yıldıza tıklayın!

Puan Ortalaması / 5. Oy sayısı:

Oy kullanmadınız, Yazımızı Değerlendirmeniz Bizi Mutlu eder.

avatar of hurda fiyatları

Hurda Fiyatları

En güncel 2022 hurda fiyatlarını hurdafiyatlar.com sitesinden takip edebilirsiniz.

Benzer Hurda Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir