Hurda Demir Fiyatları

Günümüzde demir hurda fiyatlarını öğrenmek oldukça kolaydır. Demir hurda fiyatları genellikle günlük değişmekte ve bu fiyatları anlık olarak takip ederek hurda alım satımı yapılmaktadır. Hurda demirler kullanılmayan demir malzemeleri olarak bilinir. Hurda demirler geri dönüşüm tamamlandıktan sonra satılmaktadır. Elinde bulunan hurda demirlerini satmak isteyen kullanıcılar anlık demir hurda fiyatlarını takip ederek istedikleri demir hurda firmalarına danışabilmektedir.

Hurda TürüHurda demir kilo fiyatı
DKP Hurda Demir fiyatı6,87 TL/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası fiyatı5,90 TL/Kg
Teneke Hurda fiyatı3,75 TL/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası fiyatı4,48 TL/Kg
Toplama Hurda fiyatı4,20 TL/Kg
Döküm petek Hurdası fiyatı6,25 TL/Kg
Demir Talaşı Hurdası fiyatı2,68 TL/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası fiyatı6,57 TL/Kg
Ekstra Hurda Demir fiyatı6,55 TL/Kg
Hurda Türü Hurda demir kilo fiyatı
2021 Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları 2022

hurda demir fiyatları 1

Güncel hurda demir fiyatları yukarıda ki tabloda paylaşılmıştır. Bu veriler anlık hurda demir fiyatları ile aynı olmakla beraber sürekli güncellenmektedir. Hurda demir kilosu gibi tüm demir çeşitlerinin belirli bir alım fiyatı mevcuttur. Eğer elinizde ki hurda demirleri satmak gibi bir düşünceniz mevcut ise firmalara da danışabilirsiniz. Web sitemizde birçok hurda demir firmasının alım fiyatları da gösterilmektedir.

1 kilo hurda demir ne kadar?

Tabloda görüldüğü gibi DKP hurda demir fiyatı: 6.87 TL, inşaat yıkım demir hurdası 5, 90 TL, Ekstra hurda demir kilo fiyatı ise 6,55 TL olmaktadır. 1 kilo demir hurda ne kadar eder gibi anlık bilgi gerektiren sorularınız var ise yorum kısmından bizlere ileterek anlık bilgilere ulaşabilirsiniz.

avatar of hurda fiyatları

Hurda Fiyatları

En güncel 2022 hurda fiyatlarını hurdafiyatlar.com sitesinden takip edebilirsiniz.

Benzer Hurda Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.